Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/html/multiplex/s.salut/init.php on line 6
Про кінотеатр - Киев-кинофильм
Телефон для довідок: (044)

Незабаром на екранах

Про кінотеатр

Кінотеатр «Салют»
 
Перша мережа кінотеатрів для дітей та молоді КП «Київкінофільм»
 

Кінотеатр "Салют" був збудований в грудні 1956 року (розташований на першому поверсі житлового будинку). У 1998 році «Салют» отримав статус Дитячого спеціалізованого кінотеатру.     У 2007 році кінотеатр "Салют" увійшов до складу комунального підприємства "Київкінофільм" як його окрема філія. Відразу після реорганізації у кінотеатрі було розпочато повну модернізацію кінозали, ремонт фойє та фасаду, вперше за роки роботи. 22 травня 2008 року в кінотеатрі "Салют" були відновлені кінопокази.

   Зараз у кінотеатрі «Салют» новітня кінозала, розрахована на 84 посадкових місця, сучасний екран,  аналогова звукова система «DOLBY DIGITAL», DVD-проектор, комфортабельні крісла, затишне фойє з новими меблями.
     
  Кінотеатр «Салют» єдиний державний кінотеатр у Голосіївському районі м. Києва, тому варто наголосити на його соціальному значенні – ціна на квитки залишається невисокою, як і раніше, тому доступна для всіх.

    В репертуарній політиці кінотеатру «Салют» кращі новинки вітчизняного та світового кіно - від мультфільмів та казок для дітей до блокбастерів для молоді та кінострічок для сімейного перегляду. Також існує можливість замовити у нас перегляд фільмів за шкільною програмою. Разом з нами Ви зможете скласти свою індивідуальну програму кінопоказів на весь шкільний рік!

Ціна квитків: від 5 до 20 грн.

Дітям-сиротам та дітям віком до трьох років вхід вільний.

Будь-які пропозиції щодо співпраці розглянемо за телефоном: 525-28-35

Адреса кінотеатру: м. Київ, вул. Велика Китаївська, 83 

Телефон для довідок та замовлень: 525-28-35
Мережа кінотеатрів Київкінофільм.
Улюблений кінотеатр поруч з вашим будинком!

 

 

Карта кинотеатра Салют

Кинотеатр Салют

 

Кинотеар Салют